O firmie

Firma JP Drzwi i Okna zajmuje się sprzedażą i montażem drzwi i okien.Powstała ona na bazie doświadczenia zdobywanego przez 10 lat, w firmie obsługującej branżę stolarki otworowej i okuć budowlanych. Doświadczenie to pozwala nam  oferować produkty oraz usługi na wysokim poziomie.Wybór dobrych drzwi powinien być przemyślaną decyzją. Zakup drzwi nie jest tani, zwłaszcza gdy musimy za jednym razem wyposażyć cały dom. Poza tym ten element wykończenia wnętrz będzie służył nam przez długie lata, każde drzwi otworzymy tysiące, a może miliony razy. Dlatego wybrany produkt musi spełniać trzy podstawowe wymagania: być trwały, estetyczny i funkcjonalny. Do realizacji tego przedsięwzięcia warto wybrać rzetelnego partnera, który posiada wiedzę zarówno na temat oferowanych na rynku drzwi, jak też technologii ich montażu.

Współpracujemy z najlepszymi producentami w naszym kraju, w swojej ofercie mamy  produkty takich producentów jak: Porta, DRE, Pol-Skone, Centurion, Invado, Wikęd, Delta oraz okna firmy Drutex, co pozwala sprostać wymaganiom każdego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby cena sprzedawanych przez nas produktów była adekwatna do jakości towaru. Zapewniamy pomiar,  transport oraz montaż naszych produktów. Montaż wykonywany jest przez doświadczoną ekipę montażową. Wszystkie produkty, które sprzedajemy  posiadają  odpowiednie certyfikaty.

Posiadamy również bogatą ofertę drzwi od tzw. ,,RĘKI” co powoduje , że jesteśmy w stanie bardzo szybko sprostać potrzebom klientów. Dbamy o jakość i rzetelność naszych usług. Dajemy 2 lata gwarancji na nasze produkty. Obsługujemy także inwestycje budowlane.